Irysowe zacisze - Twoje miejsce w Smolcu

IRYSOWE ZACISZE

To piękne osiedle domów o powierzchni od 150 do 180m² z dużymi ogrodami i garażami, zlokalizowane w podwrocławskim Smolcu.

Aktualnie w ofercie posiadamy 8 domów w zabudowie bliźniaczej w II etapie oraz ostatni dom o powierzchni 150m² w I etapie. Przy projektowaniu domów skoncentrowaliśmy się na funkcjonalności rozkładów oraz wysokim standardzie wykonania. Projekty domów, bogate w duże przeszklenia, dają pełną dowolność aranżacji. Dwie kondygnacje zostały zaprojektowane w przemyślany sposób aby sprostać wymaganiom naszych przyszłych mieszkańców. Na dom o powierzchni 150m² składa się parter o prawie 90m² przestrzeni z czego salon z kuchnią i jadalnią stanowią otwartą 45-metrową przestrzeń. Na pierwszej kondygnacji mamy 4 pokoje, z których przy połączeniu dwóch z nich możemy uzyskać 20-metrową master bedroom wraz z salonem kąpielowym.

W II etapie dostępne są również cztery większe domy o powierzchni 180m² Jeśli szukasz domu z ogrodem, z dala od zgiełku wielkiego miasta, gdzie możesz cieszyć się ciszą i spokojem, terenami zielonymi, centrum rekreacji, Irysowe Zacisze jest dla Ciebie. Jednocześnie Smolec oferuje kompletną infrastrukturę, szkołę, przedszkole, żłobek oraz łatwy i szybki dostęp do Wrocławia.

 • Lokalizacja: Smolec, doskonale skomunikowany z Wrocławiem.
 • Domy z ogrodami: 150-180m² przemyślanej przestrzeni z dużymi przeszkleniami.
 • Termin Realizacji: I etap: IV kwartał 2019, II etap: IV kwartał 2020
 • Dostępność: dostępne tylko 9 domów, miej wybór i zarezerwuj swój wymarzony dom.

Pobierz katalog

KONTAKT Z NAMI

  NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ

  BIURO SPRZEDAŻY

  ul. Rakietowa 6

  pon-pt 9:00-17:00

  54-615 Wrocław

  tel. 667 504 503
  kontakt@irysowezacisze.pl